دانلود کتاب عادت اتمی pdf

دانلود رایگان کتاب عادت های اتمی

دانلود کامل کتاب عادت های اتمی pdf رایگان × جملات طلایی کتاب عادت های اتمی ×بهترین ترجمه کتاب عادت های اتمی ×موضوع کتاب عادت های اتمی ×خلاصه کتاب عادت های اتمی ×خلاصه کتاب عادت های اتمی pdf

دانلود کامل کتاب عادت های اتمی pdf رایگان
کتاب عادت های اتمی pdf رایگان
دانلود رایگان کتاب عادت های اتمی
کتاب عادت های اتمی pdf
دانلود رایگان کتاب عادت های اتمی pdf
دانلود رایگان pdf کتاب عادت های اتمی
کتاب عادت های اتمی pdf کامل

جیمز کلیر (متولد ۲۲ ژانویه‌ی ۱۹۸۶) نویسنده، وبلاگ‌نویس و سخنران مشهور آمریکایی است. نوشته‌های کلیر بر موضوعاتی مانند چگونگی شروع کردن عادت‌های خوب (و پایبند ماندن به آن‌ها)، اجتناب از انتخاب‌های بد، انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر و نحوه‌ی ایجاد فرآیندهای بهتر متمرکز است و مهم‌تر از همه این است که کلیر در مورد چگونگی پیاده‌سازی این ایده‌ها در زندگی روزمره می‌نویسد.

کلیر از سال ۲۰۱۲ در وبسایت JamesClear.com درباره‌ی موضوعاتی از جمله عادت‌ها، تصمیم‌گیری و بهبود مستمر در زندگی نوشته است. کلیر نویسنده‌ی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز، عادت‌های اتمی است که بیش از ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته و تاکنون به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده است. کلیر همچنین به سبب خبرنامه‌ی محبوب ۳-۲-۱ خود که هر هفته برای بیش از ۱ میلیون مشترک ارسال می‌شود، شناخته شده است. او علاوه بر نوشتن کتاب‌ها و وبلاگ‌نویسی، برای کمپانی‌ها و همایش‌های بزرگ و مشهوری نیز سخنرانی کرده است.

جیمز کلیر مدافع ایده‌های مفید است. اصلی‌ترین سوالی که او از طریق کارش بررسی می‌کند، این است که «چگونه می‌توانیم بهتر زندگی کنیم؟». به عبارت دیگر، کلیر قصد دارد ایده‌های عالی را پیدا کند و آن‌ها را به گونه‌ای توضیح دهد که به راحتی در زندگی روزمره قابل استفاده باشند.

بیشتر مفاهیمی که کلیر درباره‌ی آن‌ها می‌نویسد متعلق به خودش نیستند. این ایده‌ها، ایده‌هایی هستند که او پس از ساعت‌ها تحقیق بر اساس آن‌ها، نکات مهمی را کشف کرده است. کلیر به دنبال روشن‌بینی در تمام زمینه‌ها است؛ از معماری، زیست‌شناسی، اقتصاد، تاریخ، ریاضیات و فیزیک گرفته تا فلسفه و موارد دیگر. کلیر وظیفه‌ی خود می‌داند که بهترین ایده‌ها را بیابد و آن‌ها را به گونه‌ای توضیح دهد که عملی و قابل درک باشند.

دانلود کتاب عادت های اتمی pdf

جملات طلایی کتاب عادت های اتمی

– وقتی یک عادت شکل می‌گیرد، احتمال که بتوانید آن را فراموش کنید کم است.
– یکی از روش‌های کاربردی برای حذف یک عادت بد، کاهش قرار گرفتن در معرض سرنخ‌هایی است که علت آن‌ها هستند.
– هرچه یک فرصت، بیشتر جذاب باشد، احتمال آن‌که به شکل یک عادت درآید بیشتر است.
– علت عادت‌های شما، در واقع همان پیش‌بینی است که قبل از اقدام انجام می‌دهید. این پیش‌بینی باعث ایجاد یک احساس در شما می‌شود.

بشر با افزودن لایه به لایه‌ به دانش، پیشرفت می‌کند. همه‌ی ما از بینش اجدادمان بهره‌مند هستیم. کلیر ایده‌ی به جا گذاشتن یک میراث فکری بزرگ را دوست دارد و سعی می‌کند با فعالیت‌هایش، کمی دانش را به مجموعه‌ی دانش بشر اضافه کند.

جیمز کلیر ادعا نمی‌کند که تمام پاسخ‌ها را در اختیار دارد و هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که او بخواهد یاد بگیرد، اما خوشحال است که آن‌چه را که تاکنون کشف کرده‌ است، به اشتراک بگذارد. روش او تنها راه برای اندیشیدن به زندگی نیست، اما نحوه‌ی کار او، در مورد اندیشیدن به زندگی است.

کلیر در وبسایت خود و همچنین در هفته‌نامه‌ی ۳-۲-۱ بیش از ۲۵۰ مقاله نوشته است. وبسایت جیمز که اکنون دربرگیرنده‌ی مطالب مفید بسیاری است، سالانه بیش از ۱۰ میلیون بازدیدکننده را به خود اختصاص می‌دهد.

کلیر ماهانه ۱ الی ۲ سخنرانی را در رابطه با عادت‌ها و پیشرفت مستمر در زندگی ارائه می‌کند. از میان شرکت‌ها و کمپانی‌هایی که کلیر تاکنون برای آن‌ها سخنرانی کرده است، می‌توان به سیسکو، جنرال الکتریک، هوندا، اینتل، لیکندین، لولو لمون و مریل لینچ اشاره کرد.

کلیر هر سال ۵٪ از سود خود را به شریک خیریه‌ی خود یعنی بنیاد ضد مالاریا (AMF) اهدا می‌کند. AMF تورهایی را برای محافظت از کودکان، مادران باردار و خانواده‌ها در برابر پشه‌های ناقل مالاریا برگزار می‌کند. این کار یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای افزایش طول عمر شناخته شده و مأموریت بزرگ‌تر کلیر برای کمک به دیگران برای درک کامل پتانسیل‌هایشان را انجام می‌دهد. تا به امروز، کلیر با این روش، موفق به کمک به بیش از ۳۵۰۰۰ نفر شده است.

منبع: دانلود کتاب عادت های اتمی 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

افراد آنلاين:
نقشه سايت یک آکادمی تمامي حقوق متعلق به سايت درآمد ویژه فیلمزی دانلود سریال مي باشد