چرا در کسب درآمد اینترنتی موفق نمی شویم؟| راه حل همین جا 101% تضمینی

چرا در کسب درآمد اینترنتی موفق نمی شویم؟

روش کسب درآمد از اینترنت خیلی آسون هست ولی اکثر اوقات ما راه رو به اشتباه می رویم و دچار نگرانی ها و دلسرد شدن ها می شویم و دست از کسب درآمد از اینترنت بر میداریم 

راستی چرا همه نمی تونن از اینترنت کسب درآمد کنند؟

شاید از چند میلیون نفر آدمی که در اینترنت به دنبال کسب درآمد هستند 1 میلیون نفر به کسب درآمد واقعی دست پیدا کردند،روش این 1 میلیون نفر چی بوده که تونستد به درآمد برسند؟

چرا نمی تونیم ثروتمند بشیم؟

1- مثل گلوله ای باش که هدف داره : ثابت کنید که واقعا از مغزتون استفاده می کنید و آکبند نیست و به این موضوع دقت کنید که کلا یه چند سال توی این دنیا هستید نهایتا (150سال) و باید در این مدت هدف های کوتاه مدت و بلند مدت رو مشخص کنید و روی اونا زمان بگذارید تا بهشون دست پیدا کنید.
2- اگه باشه تو بهترین هستی اونم خلاقیت هست
این موضوع هم بسیار مهم است. خیلی ها، استاد کپی هستند و در واقع، از خلاقیت استفاده نمی کنند. و کم کم خلاقیت در وجودشون نابود میشه ودر اینصورت، شاید موفقیت محدودی هم کسب کنند، اما برای موفقیت نامحدود، باید از خلاقیت و هوشتان استفاده کنید.
شما باید به سبک خودتان، کارها را انجام دهید تا موفق شوید. از افراد موفق یاد بگیرید و روش و سیستم آنها را به کمک خلاقیت و هوش تان بهبود دهید.
اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، آموزش و تجربه، به شما کمک می کند اما باید کمی هم خلاقیت و هوش به خرج دهید تا موفق شوید.
پس لازم است زیاد روی خودتان کار کنید، پیشرفت کنید و خلاق باشید.
3- همیشه مثل پولدارا فکر کن: با افراد موفق نشست و برخاست داشته باش و زندگی نامه افراد پول دار رو بخون
می خواهم بیشتر به این موضوع بپردازیم. با هر کسی که وقت خود را با او سپری می کنید، همان می شوید.
به قول برایان تریسی، مربی موفقیت:
درآمد فعلی شما، میانگین درآمد ۵ نفر از دوستان و نزدیکان شماست.
پس اگر بیکار هستید، یا سالیانه ۱۵ میلیون تومان بیشتر درآمد ندارید، به احتمال زیاد دوستان شما هم بیکار هستند یا بطور میانگین ۱۵ میلیون تومان در سال درآمد دارند.
برای اینکه پیشرفت کنید، باید با افراد موفق تر از خودتان نشست و برخاست داشته باشید. افرادی که متعهد هستند و می خواهند به موفقیت های بیشتری برسند.
به همین دلیل سایت آکادمی رشد و کانال تلگرام و فیسبوک آکادمی رشد را ایجاد کردیم. چون دوستانی که دارید، نمی خواهند شما تغییری کنید. نه اینکه قصد عمدی داشته باشند، بلکه طبیعت بشر همین است. همه می خواهند در ناحیه امن خودشان باشند و تغییر نکنند.
چون اگر شما تغییر کنید، شاید دوستان تان را فراموش کنید. پس باید بدانید که اطرافیان شما می توانند باعث پیشرفت یا درجا زدن شما شوند.
مثلا اگر بخواهید بدن متناسب و فیتنسی داشته باشید و دوستان شما، همه اضافه وزن دارند و شما هم اضافه وزن دارید، درست است که آنها نیت بدی ندارند اما همین که با آنها در ارتباط باشید، فکر و عمل و عادت های آنها، شما را از هدف تان که داشتن بدن فیتنس و متناسب است، دور می کند. چون شما می خواهید باشگاه ورزشی بروید و غذای سالم بخورید. اما دوستان تان به شما می گویند بیا فلان برنامه تلویزیون را ببینیم یا برویم پیتزا بخوریم. یا هر چیز دیگری که شما را از هدفتان دور می کند. آنها روی شما تاثیر می گذارند.
پس به جمع افرادی بپیوندید که از شما موفق ترند. افراد مثبتی که هدف شان با شما یکی است.
4- و آخرین دلیل شکست اکثر افراد در کسب و کار اینترنتی اینست که: ادامه نمی دهند و زود کنار می کشند.
از شما متشکرم که این مقاله تا اینجا خواندید، اما تمام این دلیل ها مهم هستند.
اگر شما کنار بکشید، قطعا موفق نمی شوید.
خیلی ها دست می کشند و می گویند: سخته! بهتره یک کار آسان تر داشته باشم! کاری که بیمه داشته باشه. یک پول بخور نمیر هم باشه کافیه! این همه سختی و مشکلات نداره.
اما ته دل شان، راضی نیستند چون می دانند دست از تلاش و کوشش برداشته اند!
چون می دانند که می توانند زندگی بهتری داشته باشند و همیشه این سوال به ذهنشان می آید که چرا بیشتر تلاش نکردم؟ چرا ادامه ندادم؟ چی میشد اگر پشتکار داشتم؟ چی میشد اگر روی این ۲۰ مسئله کار می کردم و اهداف درازمدتم را دنبال می کردم.
پس نباید دست از تلاش بکشید. باید پشتکار داشته باشید.
۲۰ سال بعد، بابت کارهایی که نکردی بیشتر افسوس میخوری تا بابت کارهایی که کردی، پس روحیه ی تسلیم پذیری را کنار بگذار، از حاشیه ی امنیت بیرون بیا، جستجو کن، بگرد، آرزو کن، کشف کن …
دریافت بسته آموزش کسب درآمد از اینترنت با 87% تخفیف ویژه امروز

پکیج کسب درآمدفیلم درآمد کسب شده از روش 2 پکیج 

   پکیج کسب درآمد  بخش خرید و دانلود محتوا   پکیج کسب درآمد   

Make Sure Internet Money

پکیج کسب درآمد%87 تخفیف ویژه 

  پکیج کسب درآمد برای مدت کوتاهی وقت دارید این پکیج ارزشمند را با تخفیف 87% خریداری کنید.

برای اولین بار این فرصت رو از دست نده!!!

87% تخفیف فقط برای امروز

پکیج کسب درآمد قیمت اصلی: 4,770,000 تومان

 پکیج کسب درآمدمبلغ قابل پرداخت:  فقط 32,500  تومان

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های عضو شتاب


درگاه پرداخت مطمئن و امن زرین پالدرگاه پرداخت مطمئن و امن زرین پال

آپدیت شد  

 

تاریخ آپدیت پکیج  1400 می باشد

 ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

افراد آنلاين:
نقشه سايت یک آکادمی تمامي حقوق متعلق به سايت درآمد ویژه فیلمزی دانلود سریال مي باشد