کسب درامد از انتشار لینک در سال 1400

کسب درآمد از کوتاه کردن لینک ایوانی

کسب درآمد از کوتاه کردن لینک ایوانی

شاید برای شما سوال باشه که اکثر دارندگان وبلاگ .، سایت و کانال ها در شبکه های مختلف چطوری از همان روز اول کسب درآمد دارند. من اینجا در این پست به شما بهترین سایت کوتاه کننده لینک رو معرفی خواهم کرد.، سایت کوتاه کننده لینک به سایت هایی گفته میشه. که شما در اون لینک های طوالنی رو تحویل میدید. و این سایت ها یک لینک کوتاه به شما میده که میتونید در شبکه های اجتمایی و یا سایت ها ازش استفاده کنید .، ایوانی سایت کوتاه کننده لینک هست. که این قابلیت رو داره که عالوه بر کوتاه کردن لینک . درآمدزایی هم برای شما ایجاد میکنه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

چرا باید از سرویس کوتاه کننده لینک استفاده کنیم؟


سرویس های کوتاه کننده لینک برای زیبا و کوتاه سازی لینک شروع به فعالیت کردن شما برای کوتاه کردن لینک وارد سایت میشوید و در بخشی که نوشته لینک را اینجا وارد نمایید لینک خود را قرار میدهید و روی دکمه قرمز رنگ کلیک میکنید و بدین ترتیب در کمتر از چند لحظه لینک شما کوتاه می شود و شما لینک کوتاه شده را می توانید در هر جایی استفاده کنید این لینک کوتاه همان لینکی هست که در سایت وارد کردید وقتی کاربر روی لینک کلیک میکند مستقیم به سایت هدف هدایت میشود.

 

چطوری با کوتاه کردن لینک کسب درآمد کنم؟


برای کسب درآمد با کوتاه کردن لینک نیازی به مدرک خاصی یا ابزار خاصی ندارید و کافیه فقط در سایت درآمدزا کوتاه کننده لینک عضو بشید، کسب درآمد به دو صورت امکان پذیر هست یا لینک کوتاه کنید و در رسانه خودتون )کانال،گروه،سایت،وبالگ و…( قرار بدید تا کاربران روی اون کلیک کنن و به ازای بازدید کاربران درآمد دریافت کنید یا از بخش ارجاعات لینک زیرمجموعه گیری خودتون رو بردارید و به افرادی که میتوانند از این طریق کسب درآمد کنند بدهید و 10 %از درآمد کلی انها رو دریافت کنید

 مثال
تعداد زیرمجموعه – کلیک روزانه – درآمد روزانه – درآمد ماهانه
تومان 810،000 – تومان 27،000 – 1500 – نفر50
تومان 1،620،000 – تومان 54،000 – 3000 – نفر100
تومان 8،100،000 – تومان 270،000 – 15000 – نفر500
تومان 16،200،000 – تومان 540،000 – 30،000 – نفر1000

 

اگر سایت یا وبلاگ دارید می توانید بنر های ما را در بخشی از سایت خود قرار بدهید. زیر مجموعه گیری یک روش عالی برای کسب درآمد هست و شما با داشتن چند زیرمجموعه فعال دیگر نیازی به کوتاه کردن لینک ندارید و هر روز درآمد خود را دریافت می کنید.

 

 

چرا باید از کوتاه کننده لینک ایوانی استفاده کنید؟

ایوانی عالوه بر اینکه یک سایت ایرانی می باشد و از تحریم و بلوکه شدن حسابتان خبری نیست ، یک سایت پویا و با سرعت بارگزاری بالا می باشد، ایوانی مزیت های فراوانی نسبت به بقیه کوتاه کننده ها دارد.

سرعت لود فوق العاده باال
دارای امنیت SSL و بدون هیچ گونه ویروس
باالترین نرخ درآمد از لینک
اثر مثبت در سئوی سایت ها یا وبالگ ها
امکان استفاده آسان تر از لینک های طوالنی
آمار و اطالعات دقیق از هر لینک رو می تونید مشاهده کنید
پرداخت درآمد در سریع ترین زمان ممکن
پرداخت بصورت ارز دیجیتال و تومان
کامال رایگان در استفاده

 

 

چطوری با ایوانی کسب درآمد کنم ؟

ایوانی بهترین روش کسب درآمد برای ادمین کانال ها است

 

1.ثبت نام :

برای شروع کسب درآمد ابتدا باید به صورت رایگان در سایت ثبت نام کنید. برای اینکار از انتهای این مطلب به سایت ریزی مراجعه کرده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. حتما یک ایمیل)پست الکترونیک( واقعی وارد کنید.

۲. کوتاه کردن لینک :بعد از ثبت نام وارد سایت شوید و از صفحه اصلی سایت یا داشبورد کاربری قسمت ”لینک کوتاه جدید“، لینک های خود را کوتاه کنید. در این صورت لینک های شما با حالت درآمدزا کوتاه می شوند. یعنی بازدیدکننده ابتدا چند ثانیه تبلیغ مشاهده میکند و سپس به لینک اصلی منتقل میشود. این کار باعث درآمدزایی شما خواهد شد. همچنین در صورت نیاز میتوانید از داشبورد کاربری در قسمت ”لینک کوتاه جدید “ لینک های خود را با نوع مستقیم)بدون تبلیغات( کوتاه کنید که به ازای بازدید از آن درآمدی هم نخواهید داشت.

 

۳. انتشار لینک :اکنون باید لینک های کوتاه و درآمدزا را در هر جایی که میتوانید منتشر کنید تا به ازای بازدید از آن درآمد به حساب کاربری شما اضافه شود. توجه کنید خودتان یا دوستانتان نباید صرفا برای درآمدزایی روزانه از لینک های خود بازدید کنید، اینکار تخلف بوده و باعث مسدود شدن درآمد و حساب کاربری شما می شود.

۴. تسویه حساب :ابتدا در داشبورد کاربری از قسمت تنظیمات <- پروفایل، اطالعات خواسته شده را به صورت دقیق پر کنید و شماره شبا یا کارت بانکی خود را هم در قسمت حساب برداشت وارد کنید. سپس هر زمان که درآمد شما به حداقل مبلغ برداشت رسید )۱۰ هزار تومان(، میتوانید از قسمت ”برداشت “ درخواست برداشت ثبت کنید. در نهایت یک تا هفت روز بعد مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

 

توجه: اگر برای تست سیستم خودتان از لینک بازدید کنید به ازای آن درآمدی ثبت نمی
شود و باید توسط افراد دیگر بازدید شود.

کسب درآمد با سایت ایوانی بهترین فرصت برای شما می باشد زیرا این روش یک روش مادام العمر می باشد و درآمد اتوماتیک کسب می شود و تنها شما فقط لینک ها را کوتاه میکنید و به کاربران خودتان نشان می دهید.

علاوه  بر اینکه شما می توانید به تومان درآمد خودتون رو دریافت کنید می تونید به دوج کوین هم درآمد خودتون رو دریافت کنید دوج کوین )Dogecoin )نوعی ارز دیجیتال هست که بسیار هم پرطرفدار می باشد، پس ایوانی کوتاه کننده لینک با درآمد دوج کوین هم می باشد.

 

 

عضویت در سایت کوتاه کننده لینک

 

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

افراد آنلاين:
نقشه سايت یک آکادمی تمامي حقوق متعلق به سايت درآمد ویژه فیلمزی دانلود سریال مي باشد